Vítáme Vás na našich stránkách, Nabízíme karnevalové kostýmy pro děti a dospělé. Prodáváme second hand oblečení a věkové balíčky oblečeni pro vaši potřebu nebo další prodej. Zboží dovážíme především z Anglie a Irska, ale také z Německa a Rakouska. Kvalita, kterou nabízíme je dodavatelem označována jako 1.jakost - to znamená, že oblečení vykazuje mírné známky nošení. Věci se snažíme při focení a vkládání na náš eshop ještě kontrolovat, aby se k Vám dostaly jen pěkné kousky. 


Karnevalové kostýmy

Dovážíme karnevalové kostýmy převážně z Anglie a Irska, ale také z Německa a Rakouska. V nabídce máme karnevalové kostýmy pro děti a dospělé převážně v 1 jakosti. Kostýmy pro Vás kontrolujeme a třídíme, aby jsme vyloučili kusy poškozené či jinak znehodnocené. Každý náš kostým je připraven k prodeji a udělá radost nejen vašim dětem ale i vám dospělým.

Kostýmy nemusí sloužit jen na karneval, ale můžete si udělat radost jen tak. :-) Kostýmy se hodí na narozeninové oslavy, pohádkový les, dětský den a mnoho dalších akcí. Vaše děti budou i doma rádi chodit za princeznu či piráta.

Second hand

V nabídce máme i secondhand oblečení pro děti, ale i pro dospělé. Oblečení je jen v první jakosti, neponičené, vždy vyprané a vyžehlené a připravené k prodeji. Přijďte se podívat.    

www.superkarneval.cz www.superkarneval.cz